Ali Selvi, Kuluncak'ı Ziyaret Etti

Malatya Gıda, tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi , Malatya’nın Kuluncak İlçe Ziraat Odası'nı ziyaret ederek yetkililerden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ali Selvi, Kuluncak'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

İl Müdürü Selvi, Yazıhan ve Hekimhan İlçeleri tarafından kurulan Organik Meyve Üreticileri Birliği Başkanı İbrahim Berktaş ile birlikte Kuluncak İlçe Ziraat Odası Başkanı Hasan Yıldırım'ı ziyaret etti. Ziraat Odasının çalışmaları hakkında bilgi veren Yıldırım, "Toplam 2 bin 530 üyemizle 152 bin 750 dekar araziyi işlemekteyiz. Ziraat Odası olarak bünyemizde bulundurduğumuz traktör, dip kazan, taş toplama makinesi, sıra arası çapa makinesi, silaj makinesi, pnömatik mibzer ve silindir gibi tarım alet ve makinelerini üyelerimizin ihtiyaçları olduğu zaman temin etmelerini sağlıyoruz. Üyelerimize yararlı olabileceğini düşündüğümüz projeleri ilgili makamlara sunduk. Sonuçlanan ve sonuçlanmak üzere olanlar var. Ziraat Odası olarak yoğun bir gayret içerisindeyiz. Sizleri her zaman yanımızda görmek bizi daha çok gayretlendiriyor" dedi.

Selvi ise "Çalışmalarınızı takdirle izliyoruz. Sizlerin bu özverili çalışması bizleri çok mutlu ediyor. Ziraat odalarının yapması gereken tüm çalışmaları ideale yakın gerçekleştiriyorsunuz. Üyelerinizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanız tüm ziraat odalarına örnek teşkil etmelidir. Yapacağınız tüm çalışmalarda her zaman yanınızda olacağız. Üzerimize düşerse yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 538
Bu Ay : 538
Toplam : 538

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom