"Malatya-Soma Yürek Yüreğe" Kampanyası

Manisa Soma’da meydana gelen kömür maden faciasında mağdur olan ailelere yardım için açılan hesaba katkı için Malatya’da Yazar Sinan Yağmur’un kitabının satışından elde edilecek gelir bağışlanacak.

Malatya Haber

Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “13 Mayıs 2014 günü Soma'da 301 insanımızın ölümüyle sonuçlanan maden kazası Türkiye'yi ve bizleri derin bir yasa boğmuştur.Biliyoruz ki ateş düştüğü yeri yakmakla kalmıyor çevresindekileri de yakıyor.

Belki uzanan yardım elleri o ateşi bir nebze azaltacak ,geride kalan yetimlere ,eşsizlere hayatta tutunacak bir dal olacak” ifadelerini kullandı.

“Deniz kitapevleri olarak biliyoruz ki oradaki ateşi söndüremeyiz ama uzanan,uzatılan bir yardım eli olabiliriz. 31 mayıs 2014 cumartesi günü değerli Yazar Sinan Yağmur bu kampanya ya destek vermek üzere Malatya ya gelecek ve saat 12,00 de son çıkacak kitabının gala ve imzası yapılacaktır” diyen Özdemir, açıklamasını şöyle tamamladı:
“31 Mayıs 2014 Cumartesi mağazamızdaki tüm kitap satışlarından elde edeceğimiz karın tamamını Malatya-Soma Yürek Yüreğe kampanyası ile Soma ya bağışlanacaktır.

Türkiye’nin tarihinde her zaman dik duruşuyla yer alan Malatya halkını,işadamlarını,resmi kurum ve kuruluşları bu kampanyaya sahip çıkmaya Soma'nın yalnız olmadığını tüm Türkiye ye haykırmaya davet ediyoruz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 798
Bu Ay : 5992
Toplam : 5992

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom