İnsanların Acısını Paylaşmalıyız

Soma’daki facia nedeniyle bir değerlendirme yapan Keskin, şöyle konuştu: “Herkese sağduyu çağrısında bulunuyoruz. Büyük bir facianın ardından sokak olaylarının yaşanmasını tasvip etmiyoruz.

İnsanların Acısını Paylaşmalıyız Malatya Ekonomi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Soma’da meydana gelen olaydan ders alınması gerektiğini ifade etti.

Malatya İmalat Demir ve Tamir Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Özyalın ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, MESOB Başkanı Şevket Keskin’e yeniden göreve seçilmesi nedeniyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Keskin, Malatya’da birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini söyleyerek, amaçlarının esnaf ve sanatkarların sorun ve taleplerine çözüm bulmak olduğunu kaydetti.

Soma’daki facia nedeniyle bir değerlendirme yapan Keskin, şöyle konuştu: “Herkese sağduyu çağrısında bulunuyoruz. Büyük bir facianın ardından sokak olaylarının yaşanmasını tasvip etmiyoruz. İnsanların acısını paylaşmamız gerekirken sokaklara inip eylem yapmak doğru değildir. İnsanlarımızın taziyelerini paylaşmamız gerekirken, sokak lambalarını kırmak, kepenkleri indirmekle hiç kimsenin eline bir şey geçmez. Büyük bir felaket yaşanmıştır. Herkesi sağduyuya davet ediyoruz. Bu nedenle sokaklara inmek yerine insanlara yardımlarda bulunmalıyız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 58
Bu Ay : 6855
Toplam : 6855

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom