Kariyer Günleri Etkinliğinde Bir Araya Geldiler

Malatya Fatih Anadolu Lisesinde kariyer günleri etkinliği düzenlendi.

Kariyer Günleri Etkinliğinde Bir Araya Geldiler Malatya Haber

Kariyer Günleri etkinliğine, İnönü Üniversitesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Ramazan Özdemir, Prof. Dr. Cengiz Ara ve Opr. Dr. Bülent Bozyiğit katıldı.

Fatih Lisesi mezunu olan katılımcılar Fatih Lisesi’nde okurken karşılaştıkları zorlukları ve bu zorluklarla nasıl mücadele ettiklerini, kariyer basamaklarını nasıl tırmandıklarını öğrencilerle paylaştılar.

Daha sonra Fatih Lisesi Müdürü Ali Kaçmaz’ın sürpriziyle duygulu dakikalar yaşayan Prof. Dr. Ramazan Özdemir, Prof. Dr. Cengiz Ara ve Opr. Dr. Bülent Bozyiğit, lise diplomaları ve son sınıf notlarını bir ödül programıyla aldılar. Katılımcılara Malatya Fatih Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğü tarafından plaket verildi. Ayrıca Fatih Anadolu Lisesi’ne maddi katkılarda bulunan Akbulut Tekstil’e ve Malatya temsilcisi Sabahattin Kocaağa’ya teşekkür, şükran belgesi ile plaket verildi. Yine okula katkılarından dolayı Malatya Büyükşehir Belediyesi adına Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Mert’e bir plaket taktim edildi.

Programa İl Milli Eğitim Vekili Mahmut Berk, Maarif Müfettişleri Başkanı Mahmut Çalı ve Başkan Yardımcısı Şenay Günel, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Şahin, Milli Eğitim Şube Müdürü Memduh Büyükkaya, Üzeyir Ergüven, Malatya Devlet Hasthanesi Kardiyoloji bölümü doktorlarından Dr. Bilal Çulhan katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 474
Bu Ay : 1097
Toplam : 1097

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom