İl Genel Meclisi toplandı

İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı ilk toplantısında gündemdeki maddeler görüşüldü.

İl Genel Meclisi toplandı Malatya Haber

İl Özel İdaresi Salonu'nda, Naci Şavata başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantısında gündem maddeleri gereği, Cengiz Topel Caddesi'ndeki İl Özel İdaresi'ne ait olan ve Yeşil Kart Bürosu olarak kullanılan binanın bodrum, zemin, birinci ve ikinci katının bedeli mukabilinde satılması için encümene yetki verilmesi, Markız Hanımın Çiftliği beldesinde 3 kilometre yolun İl Özel İdaresi'nce asfaltlanması, Merkez Cihadiye Köyünde bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi içindeki atık su arıtma
Tesisi'nin 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'ne devredilmesi konuları kabul edildi.
Bu arada, toplantıda konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, meclis toplantılarının vatandaşlara açık olduğunu hatırlatıp, "İleride meclis üyesi olma düşüncesinde olanlar meclis toplantılarını takip ederek bilgi sahibi olabilirler" ifadelerini kullandı.
Diğer yandan toplantıda, Tapu Müdürlüğü bünyesinde Ziraat Bankası'ndan bir görevlinin bulundurulup, tapu harç parası alması konusunda girişimde bulunulması istendi. Tapu Müdürlüğü ile işi olanların harç parası yatırmak için Akpınar Ziraat Bankası Şubesi'ne gönderildiğini, böylece vatandaşın sıkıntı çektiği dile getirilip, Ziraat Bankası'ndan bir görevlinin Tapu Müdürlüğü'nde bulundurulmasıyla sorunun çözümlenmiş olacağı ifade edildi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 177
Bu Ay : 177
Toplam : 177

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom