Akçadağ'ın Sorunları Tartışıldı

Malatya’nın Akçadağ ilçesindeki kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, Akçadağ Nitelikli Kalkınma ve Sosyal Dayanışma Derneği’nde (ANKA) bir araya geldi.

Akçadağ'ın Sorunları Tartışıldı Malatya İlçe

ANKA tarafından yapılan tanışma ve istişare toplantısına ilçenin kamu kurum ve kuruluşlarının idari ve mülki amirleri katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar, ilçenin başlıca sorunları ve çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.
Tanışma toplantısında konuşan Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinerek, “Dernek ve STK’lar o bölgenin en önemli dinamiklerindendir. Sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya gelerek ilçemiz adına yapılması gereken yatırımlar konusunda fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Sivil Toplum kuruluşları ülkemizde ve özellikle de yerelde önemli bir yer edinmektedir. İlçe için yapılacak her türlü projede sivil toplum kuruluşlarımız olmalıdır. Fikir alışverişlerinde çok faydalı konular ortaya çıkmaktadır" ifadelerini kullandı.
Dernek binasında yapılan toplantıya Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Arslan, Emniyet Müdürü Ali Yücel, Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer, ANKA Dernek Başkanı Ömer İpek ile birlikte çok sayıda daire müdürleri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 266
Bu Ay : 9146
Toplam : 9146

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom