Nurettin Soykan'ı Anma Toplantısı

Malatyalı merhum iş adamı Nurettin Soykan, Ankara’da sevenleri tarafından anıldı.

Nurettin Soykan'ı Anma Toplantısı Malatya Haber

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şubesi’nin organize ettiği Malatyaspor Kulübü’nün efsane başkanı olarak nitelendirilen Nurettin Soykan, ölümünün 5. yılında anma programı sevenlerinin katılımı ile Ankara Harbiş Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Program Nurettin Soykan için hazırlanan slayt gösterilerinden sonra Malatya eski Valisi Mustafa Yıldırım, Malatya Eski Valisi Halil İbrahim Daşöz, MASTÖB Ankara Şubesi eski Başkanı Bahattin Atilla, Nurettin Soykanın Avukatı İbrahim Kalı’nın anlatımlarıyla devam etti.

İş adamı Yaşar Öncan "Rahmetli Nurettin Soykan, Malatya’nın yetiştirdiği ender kişilerden biridir. Onu bugün burada hep beraber anmamız beni çok duygulandırdı. Kendisi Malatyaspor ve Malatyalılara çok katkıları olmuştur. Rahmetle anıyorum” dedi.

Emekli Müsteşar Galip Demirel de Anavatan Partisi döneminde birlikte çalıştıklarını, Anavatan Partisi’nin başarısında Nurettin Soykan'ın maddi manevi çok büyük katkılarının olduğunu söyledi.

MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu da teşekkür konuşması yaptıktan sonra şunları belirtti, “Nurettin Soykan’la anılar kitabı çıkartacağız. Tüm dostlarımızın anılarına o kitapta yer vereceğiz. Bu kitapta anılarını paylaşan sevenleri Nurettin Soykan'ı yaşayacak ve yaşatacaklardır.”

Anma programına, Sağlık Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı Doktor Şanal Tosun, Malatya eski milletvekillerinden Namık Hakan Durhan, Ali Helvacı ve İlhami Kösem, eski emniyet müdürlerden Ali Kalkan, MASTÖB Ankara Şube yöneticileri, Ankara’daki Malatyalı dernek yöneticileri, bazı bürokratlar, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 476
Bu Ay : 4176
Toplam : 4176

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom