Dünya Çiftçiler Günü Kutlanacak

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Dünya Çiftçiler Günü etkinliğini 14 Mayıs Çarşamba günü Malatya'da yapacak.

Dünya Çiftçiler Günü Kutlanacak Malatya Haber

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) tarafından 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle, ülke çapında ve Malatya’da da yaşanan kuraklık, don olayından zarar gören çiftçilerle bir arada geçirmek amacıyla 14 Mayıs’ta Dünya Çiftçiler Günü’nde Malatya’daki toplantıya 9 ilden temsilcilerin katılacağını belirtildi.

14 Mayıs 2014 tarihinde Dünya Çiftçiler Günü’nde Malatya’da yapılacak toplantıda, Malatya’nın yanı sıra Elazığ, Adıyaman, Kahramanmaraş, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Hatay ve Kilis’ten Ziraat Odası başkanları yer alacak.
16 Mayıs 2014 tarihinde Konya’da yapılacak toplantıya ise, Konya’nın yanı sıra, Karaman, Çankırı, Ankara, Eskişehir, Çorum, Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat, Nevşehir, Niğde, Antalya, Mersin, İzmir, Aydın, Sivas, Kayseri, Afyonkarahisar, Isparta, Muğla, Aksaray ve Uşak’tan Ziraat Odası başkanları bulunacak.

Toplantılarda, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, TARSİM’den yetkililer de bulunacak.

Malatya’da 14 Mayıs Çarşamba günü saat 09,00’da Yeşilyurt yolu üzerindeki Kayısı Araştırma İstasyonu’nda bahçeleri inceleme yapıldıktan sonra saat 10,00’da Belediye Konferans Salonu’nda program düzenleneceği belirtilirken, öğleden sonra ise dondan zarar gören bahçelerde inceleme yapılacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 237
Bu Ay : 237
Toplam : 237

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom