Prof.Dr. Sezai Yılmaz'a Vefa

Malatya İnönü Üniversitesi Karaciğer Nakil Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Sezai Yılmaz’a Arguvan Belediyesi’nden sonra bir jest de Malatya Belediyesi’nden yapıldı.

Prof.Dr. Sezai Yılmaz'a Vefa Malatya Haber

Doğduğu ilçe Aruvan’a, Arguvan Belediyesi ilçe merkezinde ilçenin doğusundaki bir caddeye Prof.Dr. Sezai Yılmaz ismini geçtiğimiz yıllar verirken, Malatya Belediyesi de, geçtiğimiz günlerde Fırat Mahallesi’nde bir sokağa Prof.Dr. Sezai Yılmaz tabelası monte etti.

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nin dünyada 2’nci karaciğer nakil merkezi olmasında büyük emekleri olan Karaciğer Nakil Enstitüsü Müdürü Prof.Dr. Sezai Yılmaz’a, Malatya Belediyesi tarafından, hastanelerin yoğunlukta olduğu bir sokağa isminin verilmesi memnunlukla karşılandı.

Birçok hastane ve tıp merkezinden, şu anki maaşından daha fazla ücretlerle teklif olmasına rağmen memleketine vefa borcu için Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde görevini sürdüren Malatya’nın Arguvan İlçesi doğumlu Prof.Dr. Sezai Yılmaz, bugüne kadar yüzlerce hastaya karaciğer nakli yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 951
Bu Ay : 4749
Toplam : 4749

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom