Hanımeli Kermesi Açıldı

Hanımeli Derneği Kermes Komisyon Başkanı Hatice Yılmaz "Bizler Hanımeli Derneği olarak 10. yılımızda ayrı bir değer taşımak için kermesimizi şenlik havasında açmış bulunuyoruz"ded.

Hanımeli Kermesi Açıldı Malatya Haber

Hanımeli Derneği tarafından düzenlenen kermesin açılış programına, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Ertan Mumcu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile birlikte birçok davetli katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, 'Bu tür hayır işlerinin Malatya'da arttırılması gerekmektedir. Bizler de Malatya'da gerek büyükşehir, gerek Battalgazi ve Yeşilyurt belediyeleri olarak sizlerin her zaman destekçisi olacağız. Özellikle akşam 5’ten sonra gerçekleştirilecek müzik aktivitesi için sizleri tebrik ediyorum. Kermesimizin Malatya’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum' dedi.

Hanımeli Derneği Kermes Komisyon Başkanı Hatice Yılmaz ise, “Bizler Hanımeli Derneği olarak 10. yılımızda ayrı bir değer taşımak için kermesimizi şenlik havasında açmış bulunuyoruz. El emeği, göz nuru elişlerimiz, yöresel ev yemeklerimizden oluşan yemek, giyim, zücaciye ve ayakkabı stantlarımız Malatyalıların hizmetinde olacaktır. Ayrıca çevre düzenlemesi, kahvaltı servisi, canlı müzik ve sosyal aktiviteleriyle bir piknik havasına büründürülen kermesimize tüm duyarlı vatandaşlarımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmalardan sonra Uçbağlar Cami İmam Hatibi Abdulkadir Ateş'in duası ile birlikte kermesin açılışı gerçekleştirildi.
Malatya Büyükşehir Belediye binası yanında düzenlenen kermes 12-16 Mayıs tarihleri arasında ihtiyaç sahipleri için satış yapacak.

Ayrıca İYİLİKDER tarafından açılan fotoğraf sergisi de dünyanın değişik coğrafyalarında zulme uğrayanlara dikkatler çekiliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1006
Bu Ay : 2588
Toplam : 2588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom