Abdullah Kaya, Esnaf İle istişare Yaptı

Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED) Genel Başkanı Abdullah Kaya, Malatya Elektrikçiler Odası’nın düzenlediği istişare toplantısına katıldı.

Abdullah Kaya, Esnaf İle istişare Yaptı Malatya Haber

Malatya Elektrikçiler Odası’nın Akkoza Otel’de düzenlediği istişare toplantısına TETESFED Genel Başkanı Abdullah Kaya da katıldı.

Malatya Elektrikçiler Odası Başkanı Hüseyin Baştürk’e teşekkür eden Kaya toplantıda yaptığı konuşmada, Malatya’ya sık sık geldiğini belirterek, “Sahip olduğunuz şeyleri sahip olduğunuz, sahip olduğumuz örgütü, sahip olduğumuz ailemizin kıymetini sahip olduğunuz sürece çok fazla bilemezsiniz. Allah korusun, bu söylediğim şeylerden yoksun olduğunuz zaman kıymeti öyle anlaşılır ki... İşte bu Elektrikçiler Odası’nın da kıymeti gerçekten şu anda çok iyi bilinmeyebilir, farkına varmayabilirsiniz. Hatta bu sizin şirketlerle, TEDAŞ’la ya da resmi kurum ya da kuruluşlarla olan ilişkilerinizin düzenli gitmesi sanki kendiliğindeymiş gibi görebilirsiniz. İş öyle değil. Federasyon olarak bizler, ondan sonra esnaf birlikleri ve odalarımız işbirliği, güç birliği ve teşkilat birliği içerisinde esasında işimiz gücümüz esnaf ve sanatkarımızın problemlerini çözmektir” dedi.

Malatya Elektrikçiler Odası Başkanı Hüseyin Baştürk, “Federasyon başkanımız ile iyi bir işbirliği içerisine çalışma yürütüyoruz. Haftanın 2-3 günü herhangi bir sorunumuz olduğunda gece de gündüz de olsa 24 saat kendisini rahatsız ediyoruz” ifadesini kaydetti.

Baştürk, yaptığı çalışmalardan dolayı Abdullah Kaya’ya teşekkür plaketi verdi. Kaya, “Bakın işini bilen demiyorum, çünkü teknik konularda hiç kimse bilgi sahibi değildir. Ben de dahil, hep öğreniyoruz. Siz soruyorsunuz, ben öğreniyorum. Önemli olan işini takip etmektir. Sorulan sorulara ve oluşan sorunlara cevap verebilmektir. Hüseyin Baştürk de işini takip eden, sorunları yok etmeye çalışan, diyalog içinde olan, gerçekten bu teşkilata lazım olan bir kardeşimiz. Bir de mütevaziliği vardır. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
TETESFED Genel Başkanı Abdullah Kaya, istişare toplantısına katılan elektrikçi esnaf ve sanatkarı ile bir süre sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 82
Bu Ay : 4511
Toplam : 4511

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom