Doğanşehir'de Halk Günü Düzenlendi

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi’nde Belediye tarafından Halk Günü düzenlendi.

Doğanşehir'de Halk Günü Düzenlendi Malatya Haber

30 Mart yerel seçiminde AK parti’den Belediye Başkanı seçilen Vahap Küçük’ün Doğanşehir Belediye Düğün Salonu’nda düzenlediği halk gününe, belediye encümenleri, eski belde belediye başkanları, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Küçük burada yaptığı konuşmada, “Doğanşehir Belediyesi’nde 46 memur, 63 kadrolu işçi, 45 şirket işçisi, 70 mevsimlik işçi çalışmaktadır. Aylık toplamda 300 bin TL masrafları olmaktadır. Beldelerimizden bize intikal eden borçlar şöyle: Polat Belediyesi'nden 159 bin 262 TL, Söğüt Belediyesi'nden 304 bin 998 TL, Gövdeli Belediyesi'nden 2 milyon 152 bin 689 TL, Erkenek Belediyemizden 1 milyon 93 bin TL, Sürgü Belediyemizden 1 milyon 145 bin TL borç ve Kurucaova Beldemizden de bize 130 bin TL para aktarıldı” ifadelerini kullandı.

Küçük, “Bundan sonra da en az 6 ayda bir olmak üzere Halk Günümüz devam edecektir. Bu sürede halkımız karşısına çıkarak Belediyemizin gelişimini halkımıza anlatacağız. Bu toplantılarımızda halkımız da sıkıntılarını, dertlerini, taleplerini, önerilerini bize sunabileceklerdir. Vatandaşlarımızla istişare ederek İnşallah İlçemizin sorunlarını gidereceğiz” dedi.

Daha sonra vatandaşların sorunları dinlendi. Başkan Vahap Küçük tarafından sorunların çözümü için gerekli talimatlar verildi. Başkan Küçük, borçsuz bir belediye bıraktıkları için Kurucaova Belediye Başkanı Mehmet Karataş ile Polat Belediye Başkanı Hasan Orman'a plaket sunarak teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 957
Bu Ay : 1580
Toplam : 1580

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom