Doğanşehir'de Sosyal Denge Sözleşmesi Yenilendi

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi yenilendi.

Doğanşehir'de Sosyal Denge Sözleşmesi Yenilendi Malatya İlçe

BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Hanifi Acar ve sendikanın Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğanşehir İlçesi Belediye Başkanı Vahap Küçük ile görüşüp, Sosyal Denge Sözleşmesi sona eren Doğanşehir Belediyesi çalışanlarının sözleşmesini yeniledi.

Belediye Başkanı Vahap Küçük, "Kısıtlı olan imkanlarımıza rağmen memurlarımızla yüzde 60 oranında Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladık. Memurlarımızdan özveriyle çalışmalarını bekliyoruz. Arkadaşlarımız maaşlarını helal etmelerini ve çok çalışmalarını istiyoruz. Ben de Belediye Başkanı olarak memurlarımızın haklarını günü gününe almaları için elimden geleni yapacağım. Doğanşehir'i ve ülkemizi çok çalışarak birlik ve beraberlik içinde kalkındıracağız" dedi.
BEM-BİR-SEN Şube Başkanı M. Hanifi Acar ise, "Sözleşmeyi imzaladığı için Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Çalışan memur arkadaşlarımızın Başkanımızın göstermiş olduğu özveriye karşılık olarak daha fazla çalışacağına inanıyorum. Maddi sıkıntısı olmayan, kafası rahat memurlarımızdan daha fazla verim alınacağı muhakkaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde, çalışan ve işveren olarak ülkemize ve Doğanşehir'e daha iyi hizmet vereceğimize inancım tamdır" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 986
Bu Ay : 4784
Toplam : 4784

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom