45 Kişi İstanbul'u Gezme Fırsatı Buldu

- Malatya’nın Yazıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün SODES kapsamında yürüttüğü “Şimdi Oyun Zamanı Projesi” çerçevesinde 45 kişilik grup İstanbul’u gezme fırsatı buldu.

45 Kişi İstanbul'u Gezme Fırsatı Buldu Malatya Kültür-Sanat

Gezi kapsamında Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Miniatürk, Eyüp Sultan Camii, Panorama 1453 ve Galata Kulesi gibi tarihi ve turistik yerler Destan Turizmin organizasyonuyla ve turizm rehberi eşliğinde ziyaret edildi.

Geziye gözetmen öğretmen olarak katılan Durucasu Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Saliha Gamze Oğuz, öğrencilerle İstanbul’u gezmenin farklı bir duygu olduğunu, tarihi ve turistik yerleri gezerken öğrencilerin gözlerindeki ışıltıyı ve merakı görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk, gezi kapsamında ziyaret edilen İstanbul Oyuncak Müzesinin çok eğlenceli ve dünya oyuncak tarihi açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethullah Taylan da, gezinin çok planlı ve sağlıklı geçtiğini, öğrencilerin büyük bir keyifle gezilen yerlerin tadını çıkarmaya, tarihi ve turistik yerlerle ilgili meraklarını gidermeye çalıştıklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 101
Bu Ay : 6081
Toplam : 6081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom