Vergiler Artık Faize Gitmiyor

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, İl Başkan Yardımcısı Nadir Çalık, Nuh Boyraz, Murat Turgut, İsmet Yılmaz, Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Bayram Taşkın, Malatya Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Vergiler Artık Faize Gitmiyor Malatya Ekonomi

İl Başkanı Tüfenkçi, geçmiş dönemde görev yapan Vergi Dairesi başkanlarına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, ‘’Gelir İdareleri Başkanlığı, diğer birçok kurumda olduğu gibi, AK Parti döneminde devletin bürokratik yüzünden sıyrılarak daha demokratik ve vatandaşı mağdur etmeyen bir yapıya bürünmüştür. Vatandaşlarımıza yol gösterici ve yapıcı bir konuma gelen Vergi Dairesi Başkanlıkları yine AK Parti iktidarı döneminde memnuniyet ve güven duyulan bir kurum haline gelmiştir.’’ ifadelerini kullandı.

Türkiye’de 2000’li yıllara kadar ödenen verginin yüzde 80’inin borç faizlerine gittiğini belirten Tüfenkçi, ‘Bugün vatandaşın ödediği verginin bir kuruşu dahi faizlere gitmiyor. Ödenen vergi vatandaşlarımıza yatırım olarak, hizmet olarak geri dönüyor. Bu ülkemizin kalkınması ve gelişmesi açısından tarihi önemi olan gelişmedir. Artık vergilerimiz ulaşım hizmetleri olarak, iletişim, sağlık, eğitim hizmetleri olarak memleketimize harcanıyor’’ dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ‘’Sivil toplum kuruluşlarımızın ve siyasi parti temsilcilerimizin bizleri ziyaret etmesi bizleri memnun etmekle beraber, çalışmalarımızda bizleri motive etmektedir. Bu bakımdan sizlere ayrıca teşekkür ederim’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 455
Bu Ay : 3899
Toplam : 3899

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom