Topluma Hizmet Dersi Yaptılar

Malatya İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 3. sınıf öğrencileri, Trafik Polisleri ile birlikte 'Emniyet Kemeri Uygulaması' yaptı.

Topluma Hizmet Dersi Yaptılar Malatya Haber

Üniversite öğrencileri, 'Topluma Hizmet Dersi' kapsamında, Trafik Haftası nedeniyle Trafik Polisleri ile birlikte 'Emniyet Kemeri Uygulaması' yaparak, sürücülere kayısı ve şeker ikram etti.

Çöşnük Kavşağı'nda gerçekleştirilen etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Malatya İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Feridun Merter, 'Topluma Hizmet Dersi' kapsamında çeşitli faaliyetlerde bulunduklarını ifade ederek, "Ders kapsamında okul boyuma, cami temizleme ve okullara kitap gönderme etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinliklere bir yenisini daha ekledik. Sürücülerimizi emniyet kemeri takmaları için Trafik Polisleri ile iş birliği içerisinde 'Emniyet Kemeri Uygulaması' yaptık. Bundan sonrada bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi.

Üniversite öğrencileri ise, sürücülere broşür dağıtarak, trafikte emniyet kemerlerini takmalarını istediklerini söylediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 776
Bu Ay : 5142
Toplam : 5142

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom