Biz Sizlerle Daha Güçlüyüz

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt ve Ak Parti İl Teşkilatı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Biz Sizlerle Daha Güçlüyüz Malatya İlçe

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ziyarette,  “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde çok çeşitli iftira ve karalama kampanyalarına, birçok oyunlara rağmen milletimiz, özellikle Yeşilyurtlu hemşehrilerimiz  bu oyunu bozdular. Başta Başkanımız olmak üzere teşkilatlarımızın çok güzel çalışmaları ile halkımızın başkanımıza ve partimize göstermiş olduğu destek ve tevecüh dolasıyla bütün bu oyunları, abartıları, illüzyonları gerçek anlamda 30 Mart 2014 akşamı sandıkta bu millet bozdu. Sonuç itibariyle kazanan Yeşilyurt oldu, Malatya oldu, milletin kendisi ve iradesi oldu. Bu anlamda bütün Malatya AK Parti’nin arkasında durarak Türkiye’de belirli bir seviyeye getirdi. Başbakanımıza moral olarak ciddi destek verdi. Ortaya konulmaya çalışılan algı operasyonunu yıkmış oldu. Umarım bunlardan birileri ders çıkarır. Kendilerine kağıttan kale kurmazlar. Fildişi kulelerden halkın içine inerler. Halkın nabzını tutarlar. Halkın iradesine saygı duyarak, halkla birlikte hareket etmeyi  önemserler. Yerel seçimlerde Başkanlarımız kendi projelerini açıkladılar. Bu projelerin üzerinde inşallah daha çok hizmet üretecekler, hizmet yapacaklar.”dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, “Biz sizlerle daha güçlüyüz. Her zaman teşkilatlar, yöneticiler ve idareciler açısından çok önemli bir yer tutar. Ama AK Parti teşkilatlarında da teşkilatlarla, idareciler bu ahengi ve uyumu sağlayarak hizmet üretirler. Belediyecilik, bir yandan idari kadro, diğer yandan belediye meclisidir ama bir ayağı da teşkilatlardır. Teşkilatlarımız sürekli halkın içerisinde yer aldıkları, AK Parti teşkilatları da sürekli canlı ve dinamik yapı oldukları için biz teşkilatlarımızın bizim açımızdan işiten kulağımız gören gözümüz olduğuna inanıyoruz.  Sizlerin bu  varlığı bizleri sürekli güçlü kılacaktır. Bu çerçevede AK Parti, Ak belediyecilik aslında milletle iç içe, milletle beraber olan sivil toplum örgütleri,  kanaat önderleri ve toplumun diğer dinamikleri ile sürekli beraber olan, onları dinleyen, onlarla istişarelere açık olan bir yapı demektir.  İnşallah yeni Yeşilyurt’u, büyük Yeşilyurt’u ve Malatya’yı hep beraber kuracağız. Malatya’nın atılımını ve büyümesini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Tekrar bu ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 425
Bu Ay : 2969
Toplam : 2969

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom