Güç Birliği Önemlidir

MİGFED Yönetim Kurulu Üyelerini özenle ağırlayan ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ise Medyanın ekonominin gelişiminde çok büyük katkısı olan bir güç olduğunu belirterek “Medya’nın tek çatı altında toplanması çok önemlidir” dedi.

Güç Birliği Önemlidir Türkiye-Dünya

MİGFED, ANGİAD’ı ziyaret etti…

ANGİAD Başkanı Semiz:“Medyanın Tek Çatı Altında Toplanması Önemli” 

Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Kenan Macit’le birlikte yeni göreve gelen ANGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Semiz’i ziyaret etti. Semiz, medyanın ekonominin gelişiminde çok büyük katkısı olan bir güç olduğunu belirterek “Medya’nın tek çatı altında toplanması çok önemlidir” dedi.

Medya Alanında ihtisaslaşmış 20’ye yakın derneği bünyesinde toplayarak, kuruluşunu tamamlayan Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu (MİGFED) Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre önce seçilerek ANGİAD’ın başkanlık koltuğuna oturan ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı olma başarısını gösteren Fatma Semiz’i ziyaret etti.

AGİAD  Yönetim Kurulu Üyeleri  Kağan Bezciel, Cevdet Ağaçlı, Fatih İlci ve Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eda Tekin’in de hazır bulunduğu MİGFED ziyaretinde konuşan Genel Başkan Kenan Macit “İş dünyası için medya ne kadar önemliyse, medya için de iş dünyası o kadar önemlidir. Sağlıklı bir paylaşım ortamı içerisinde bulunulduğu sürece medya-iş dünyası birlikteliği Türkiye’nin gelişimi için olmazsa olmazlardan biridir” dedi.

Ziyarette MİGFED  Genel Başkan Yardımcıları İbrahim Gürkan Sarı, Bülent Öztürk, Ömer Altan Bahadır, Mehmet Davut Özülker, Sinan Sinanoğlu,  Yusuf Erbaş, Genel Sayman Adnan Haskokar, Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat Özkeleş, Mustafa Cingöz, Denetim Kurulu Üyeleri Nuray Öcalan, Veciye Mutlu ve İstişare Kurulu Başkanı Bedri Akkerman da hazır bulundu.

Güç birliği önemlidir…

MİGFED Yönetim Kurulu Üyelerini özenle ağırlayan ANGİAD Başkanı Fatma Semiz ise Medyanın ekonominin gelişiminde çok büyük katkısı olan bir güç olduğunu belirterek “Medya’nın tek çatı altında toplanması çok önemlidir” dedi.

Güç birliğinin ekonomide olduğu gibi STK’larda da  güce güç kattığını ve başarı oranını arttırdığını sözlerine ekleyen ANGİAD Başkanı  Semiz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alanında uzmanlaşmış 20’ye yakın çok önemli medya derneğinin MİGFED Çatısı altında toplanması, açık söylemek gerekirse beni çok sevindirdi. Çünkü ülkemiz için çok önemli olan ve dördüncü kuvvet olarak dillendirilen medyanın örgütlü olması her kesim için fayda getirecektir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 602
Bu Ay : 7399
Toplam : 7399

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom