Anadolu Öğretmen Lisesi Tamamlandı

AK Parti Malatya’nın Akçadağ ilçe Başkanı Vahap Yücekaya, “Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi’nin inşaat ve çevre düzenleme işlemleri tamamlanarak okul şuanda eğitim verecek kapasiteye getirildi” dedi.

Anadolu Öğretmen Lisesi Tamamlandı Malatya İlçe

Yücekaya, Akçadağ'da yatırım programında olan projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yücekaya, uzun süredir kamuoyunda konuşulan ve akıbeti merakla beklenen "Akçadağ Kültür Sitesi" için şunları söyledi:
"Akçadağ Kültür Merkezi ile ilgili İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nce 2 milyon 869 bin TL ödenek ayrılmıştır. Uzun yıllardır atıl vaziyette bulunan Kültür Merkezi'nin yeniden Bakanlık yetkilileri tarafından incelenip, yıkılması ya da güçlendirilmesi yönünde 2014 yılı içerinde kararın çıkmasını bekliyoruz" diye konuştu.

Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi'nin yeni binasının tamamlandığını belirten Yücekaya, “Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi’nin inşaat ve çevre düzenleme işlemleri tamamlanarak okul şuanda eğitim verecek kapasiteye getirildi. 2014 - 2015 eğitim ve öğretim yılında eğitime başlanacaktır. Ayrıca Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrenci Pansiyonu’nun ihalesi Şubat ayında yapıldı. 300 öğrencilik pansiyonun inşaat ve yapım çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanacak. Akçadağ için gece gündüz demeden çalışıyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 586
Bu Ay : 8645
Toplam : 8645

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom