Gençlik Şöleni, Başbakan'ın Katılımıyla Başlayacak

AK Parti Gençlik Kolları tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 12.’si yapılacak olan Gençlik Şöleni, 17 Mayıs tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katımıyla Malatya’da gerçekleştirilecek.

Gençlik Şöleni, Başbakan'ın Katılımıyla Başlayacak Malatya Haber

AK Parti Gençlik Kolları tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, “17 Mayıs 2014 tarihinde İnönü Stadyumu’nda saat 15.30’da başlayacak olan Gençlik Şöleni’ne, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve birçok devlet büyüğü de katılacak.

Gençlik şöleni, Türkiye’nin 81 ilinden gelecek olan binlerce genç ile “Yürüyeceksin gençlik yürüyecek arkandan” sloganıyla liderimiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatya’da buluşturacak. Ayrıca, Türkiye’de öğrenim gören 65 ülkeden toplam 300 yabancı genç şölene davetli olarak katılacak.

Şölen, gençler için ve gençleri buluşturmak için olduğundan, konser etkinlikleri de unutulmadı. Ak Partili gençlerin sevdiği sanatçılardan Uğur Işılak ve Eşref Ziya Terzi, şölen günü İnönü Stadyumu’nda konser verecek.
Tüm gençlere ücretsiz olan şölene katılmak isteyenler, AK Parti İl ve İlçe Gençlik Kolları ile irtibata geçebilecekler” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 840
Bu Ay : 6034
Toplam : 6034

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom