Ahmet Demirci Tepkisi

Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden 48 kamu çalışanının haksız olarak Malatya merkez ilçe belediyelerinde görevlendirildiğini ve hukuksuzluk yapıldığını ileri sürdü.

Ahmet Demirci Tepkisi Malatya Haber

Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nde, Türk Tarım Orman Sen Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Ateş, Tarım Orman Sen Malatya Şube Başkanı Cumali Sevim ve Türk Haber Sen Malatya Şube Başkanı Akın Çelik ile birlikte ortak basın açıklaması yapan Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden merkez ilçe belediyeleri Yeşilyurt ve Battalgazi’de görevlendirilen kamu çalışanları konusuna temas etti.

Ahmet Demirci, Malatya’nın Büyükşehir olması nedeniyle, yeni iki merkez ilçe oluşturulması nedeniyle merkez ilçe belediyeleri Yeşilyurt ve Battalgazi’de görevlendirilen 48 kamu çalışanlarının eski görev yerlerine dönmeleri için hukuk mücadelesi başlatacaklarını ifade ederek, görevlendirmelerde yanlı davranıldığını iddia etti.

Uzman ve kariyerleri ile hizmet sürelerine bakılmadan görevlendirilme yapıldığını iddia eden Demirci, özellikle Türk Tarım Orman Sen Malatya Şubesi üyesi çalışanların görevlendirme yapıldığını ileri sürdü.

Konuyu Vali’ye ve Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü’ne ilettiklerini söyleyen Demirci, Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü’nün tutumu nedeniyle savcılığa da suç duyurusunda bulunacaklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 41
Bu Ay : 1894
Toplam : 1894

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom