AK Parti Heyetinden "Hayırlı Olsun" Ziyareti

AK Parti heyeti, Malatya’nın Doğanşehir Belediye Başkanlığını kazanan Vahap Küçük’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

AK Parti Heyetinden Malatya Haber

Doğanşehir Belediye Başkanı Küçük’ü ziyeret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve partililer, istişarelerde de bulundular.

Doğanşehir de belediyenin CHP'den alınmasına ve artık AK Parti’nin elinde olmasına sevindiğini söyleyen Milletvekili Mücahit Fındıklı, “İnşallah Vahap başkanımızın başarılı olacağına inanıyoruz. Bizler elimizden gelen her türlü desteği, hükümet olarak vermeye hazırız. Büyük şehir belediyesi de gereken proje ve yardım desteklerini verecek inşallah Doğanşehir’in geçmişteki izlerini silerek, yeni bir Doğanşehir oluşturacağız. Vahap Başkanımızdan bu enerjiyi görebiliyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ise, AK Partiye yapılan saldırılara dikkat çekerek, “Yapılan darbe girişimlerine rağmen milletin teveccühü AK Parti'den yana olmuştur. Bu da sizlerin, teşkilatımızın başarısıdır. Bu başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim. Vahap Küçük burada bir ekoldür. Başarılı olacağından eminim” dedi.
Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük de, “Elbette ki işimiz zor olacak. Bunları her kes biliyor. Kolayı herkes yapar, sıkıntı çok. Belediyenin belediyeliği kalmamış. Allah’ın izniyle ilçeyi canlandıracağız” ifadelerini kullandı.
AK Parti heyeti daha sonra Doğanşehir’den ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 183
Bu Ay : 1712
Toplam : 1712

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom