Orduzu'da Asfalt Çalışması Yapılıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Orduzu bölgesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Orduzu'da Asfalt Çalışması Yapılıyor Malatya Haber

6 Mayıs Salı günü gerçekleşen inceleme gezisine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, Yol ve Alt Yapı Daire Başkanı Mehmet Mert ile şube müdürleri de katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Malatya genelinde en önemli çalışmalarından birinin yol yapım, bakım, onarım ve genişletme çalışmaları olacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, merkez ve köylerdeki mevcut yolların asfaltlanması ile ilgili program hazırlandığını söyledi.

Hedef 500 km.nin üzerinde asfalt çalışması yapmak

2014 yılında Malatya genelinde 500 kilometrenin üzerinde asfaltlama çalışması yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Başkan Çakır,  “Planlamalar çerçevesinde merkezi yerlere sıcak asfalt seriyoruz. Köy yollarımızı da sathi kaplamayla asfaltlıyoruz. Şu anda ekiplerimiz Yazıhan, Akçadağ Levent ve Orduzu bölgesinde çalışıyorlar. Yeni ekiplerimizin oluşturulmasıyla birlikte bu çalışmalar daha da artacak. Merkezde de ayrı ekipler oluşturduk.

Sathi kaplama asfalt çalışmasının ilk startını Orduzu bölgemizde verdik. Bu bölgemizde 15 km. uzunluğunda sathi kaplama asfalt çalışması yapıyoruz. Çalışmalar 15 gün içerisinde tamamlanacak.  Tek elden planlama, tek elden yönetimin ilk meyvesini burada alıyoruz. Kaliteli asfalt malzemesi ve emisyon aracıyla ilk kırsal asfalt çalışmasını Orduzu’da yapıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 466
Bu Ay : 2034
Toplam : 2034

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom