Şampiyona Çalışmalarını Sürdürüyorlar

Malatya Bayanlar Spor Kulübü, Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası hazırlıklarını sürdürüyor.

Şampiyona Çalışmalarını Sürdürüyorlar Malatya Spor

Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi'nde mücadele eden Malatya Bayanlar Spor Kulübü, Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonasına katılacak.

Malatya Bayanlar Spor Kulübü Başkanı Doğan Çelebi, Türkiye Şampiyonasına hazırlıkların yoğun tempoda devam ettiğini belirtti.

Ligin bitiminin ardından Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Çelebi, şampiyonada iddialı olduklarını ifade etti.

Çelebi, Malatya'nın ilk ve tek bayan futbol okulunu açtıklarını da kaydederek, "Malatya'da bayan futbolunu geliştirme ve daha ileriye taşıma adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlamda Malatya'nın ilk ve tek bayan futbol okulunu açtık. Kızlarımızdan herhangi bir ücret almadan futbol eğitimi veriyoruz. Hafta sonu sabah 08.00-10.00 saatleri arasında Yeşiltepe Stadı'nda gerçekleştirdiğimiz çalışmalara spor yapmak isteyen kızlarımızı davet ediyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 149
Bu Ay : 3706
Toplam : 3706

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom