İYİLİKDER Reyhanlıda Yardım Dağıttı

İYİLİKDER Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Malatya temsilcileri Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Suriyeli misafirleri ziyaret ederek gıda paketi dağıttı.

İYİLİKDER Reyhanlıda Yardım Dağıttı Türkiye-Dünya

İYİLİKDER Malatya temsilcilerinden Veysel Ayaz burada yaptığı konuşmada veren el ile alan el arasında köprü görevi yürüttüklerini belirterek, “Suriye’de savaş başladığından beri dernek olarak savaş mağdurlarına insani yardım götürmeye çalışıyoruz. Dernek üyelerimiz zaman zaman kefenlerini bellerine sararak bu insani görevi, bu İslami yükümlülüğü yerine getirmeye çalışıyorlar. Yardımlarımız, savaş bitip Suriyeli kardeşlerimiz ülkelerine dönene kadar devam edecektir. Evimize gelen muhacir kardeşlerimize ensar olmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede Malatyalı hayırseverlerin bağışladığı 400 koli yardım paketini dernek üyelerimizle birlikte dağıtıyoruz” ifadelerine yer verdi.

İYİLİKDER Malatya temsilcileri Mehmet Yel, Veysel Ayaz, Mehmet Gürbüz ve İYİLİKDER gönüllülerinden oluşan heyet gıda paketi dağıtımından sonra Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'yi de makamında ziyaret etti. Veysel Ayaz, Anadolu Platformu ve İYİLİKDER'in faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 773
Bu Ay : 3257
Toplam : 3257

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom