Ahmet Kızılay Ortak Aday

Malatya Tabip Odası Başkanlığı'na 2 yıllık süre için İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Kızılay seçildi.

Ahmet Kızılay Ortak Aday Malatya Haber

Tabip Odası hizmet binasında gerçekleşen ve Prof. Dr. Ahmet Kızılay başkanlığında hazırlanan tek liste ile gidilen seçimde toplam 593 üyeden oy kullanan doktor sayısının 119 olduğu kaydedildi.

Seçim sonucunda konuşan eski başkan Ali Yalçın, 2 yıllık süreyi kapsayan yeni dönem seçimi için tek liste ile seçime katılımın olduğunu ve yapılan istişareler sonucunda Prof. Dr. Ahmet Kızılay başkanlığındaki liste ile gidilmesi kararının alındığını söyledi.

Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise, “Arkadaşlarımız bir araya gelip, doktorları temsil eden tüm dernek ve vakıflarda bir araya gelip, benden bağımsız olarak ortak karar almışlar ve daha sonra bana gelerek benim ortak kararla aday olması istediler. Ortak karar ittifakının sonucunda gelen teklifi onur duyarak kabul ettim. Bunun sonucunda tek liste ile Malatya Tabip Odası’nın seçimini gerçekleştirdik. Sonucun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Prof. Dr. Ahmet Kızılay başkanlığındaki Malatya Tabip Odası Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Prof. Dr. Mahmut Durmuş, Op.Dr. Haydar Cemal Özdoğan, Dr. Yusuf Güler, Op.Dr. Latif Kahraman, Dr. Mehmet Deniz, Op.Dr. Oğuz Demirbilek Denetleme Kurulu: Doç.Dr. Hakan Parlakpınar, Dr. Müslüm Turan Aydın, Dr. Mustafa Derin, Onur Kurulu: Doç. Dr. Emine Şamdancı, Dr. Atilla Özcan, Uzm.Dr. Mustafa Sezai Demirel, Op.Dr. Nihat Kavukçuoğulları, Dr. Ünal İlhan, Büyük Kongre Delegeleri: Op.Dr. Mehmet Şehitoğlu, Uzm.Dr. Ahmet Mansur, Dr. Osman İçel, Op.Dr. Erhan Bakırcıoğlu, Op.Dr. Mustafa Eroğlu, Uzm.Dr. Abdulkadir Gül ve Op.Dr. Turgut Murat Pektekin

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 7930
Toplam : 7930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom