Akın, Hacı Uğur Polat'ı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Akın, Hacı Uğur Polat'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın tecrübeli bir isim olduğunu kaydederek, Yeşilyurt'a güzel hizmetler yapacağına inandıklarını söyledi.

AK Parti'yi iktidara taşıyan en önemli unsurların başında yerel yönetimdeki başarının geldiğini ifade eden Polat, "Bu hizmetleri sırasında da milletvekili olarak bizlerden istediği bütün yardımları inşallah kendisine ulaştıracağız. AK Parti belediyecilik anlayışının çok farklı bir belediyecilik anlayışı olduğunu, bütün Türkiye'de yaşayarak görüyoruz. Başbakanımız eski İstanbul Belediye Başkanı, daha sonra yine Milli Görüş'ten Halil Ürün eski Konya Belediye Başkanımız idi. Bizi iktidara taşıyan yerel yönetimlerdeki başarımız olmuştur. Bu başarımızı hem yerel yönetimlerde hem de merkezi hükümette devam ettiriyoruz" şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise Yeşilyurt için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirterek, "Bu ziyaretiniz bizi gerçekten de onurlandırdı, şereflendirdi, bunu özellikle belirtmek isterim. Bir büyüğümüz olarak Cemal ağabeyin bizlere desteklerini yardımlarını göreceğimize inanıyoruz. Ama geçmiş bir aydaki sürede bunu zaten ortaya koydu. Sayın vekilimizin tecrübelerinden istifade ederek, bizlerde Yeşilyurtlu hemşerilerimize, Yeşilyurt ilçemize gece demeden gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 779
Bu Ay : 5669
Toplam : 5669

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom