Ağbaba, Kadın Muhtarı Ziyaret Etti

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Ataköy Mahallesi’nin kadın Muhtarı Elif Gemici’yi ziyaret ederek , yeni görevinde başarılar diledi.

Ağbaba, Kadın Muhtarı Ziyaret Etti Malatya Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, 30 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen muhtarları ziyaret etti. Beraberinde Merkez İlçe Battalgazi Başkanı Abdulvahap Ayzabar, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Günnur Tabel, Yeşilyurt Belediye Meclisi Üyesi Orhan Tanataş ve il yöneticileriyle beraber Zaviye, Cemal Gürsel, Hacı Abdi, Paşaköşkü, Ataköy ve Şifa Mahallesi muhtarlarını ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ataköy Mahallesi ziyaretinde konuşan Kadın Muhtar Elif Gemici, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ağbaba ve beraberindekilere teşekkür etti.

“2 KADIN MUHTAR, SEVİNDİRİCİ”

Milletvekili Ağbaba ise yaptığı konuşmada “Malatya merkezinde 2 kadınımızın muhtarlığı kazanması sevindirici. Hem Ataköy Mahallesi Muhtarımız Elif Gemici’yi hem de Cevatpaşa Mahallesi Muhtarımız Selda Çilek’e yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Ben muhtarlıkları süresinde her konuda kendilerine yardımcı olacağım. Ataköy, güzel ve önemli mahallelerimizden biri. Ataköy’ün gelişebilmesi için elimizden geleni yapacağız"dedi.

“BORÇ ERTELENMESİNDE KATKIMIZ BÜYÜK”

“Sadece mahallelerimizin sorunlarını değil, TBMM’de Malatya’nın tüm sorunlarını gündeme getiriyorum” ifadeleriyle konuşmasına devam eden Ağbaba, daha sonra şunları söyledi: “Malatya’nın uğradığı haksızlığı -hukuksuzluğu gündeme getirmeye devam edeceğim. Muhalefet Milletvekili olarak yaptığımız şeyler önemli. Geçtiğimiz yıl üreticilerin borçlarının ertelenmesinde yaptığımız mücadelenin katkısı çok büyük. Bu yıl da zarar karşılanıncaya kadar konuyu gündemde tutmaya devam edeceğim. Kayısı, kiraz, üzüm, ceviz sadece üreticileri değil tüm Malatya’yı yakından ilgilendiriyor.Belediye Meclis Üyelerimizle, örgütümüzle beraber çalışacağız.Tüm Malatya’nın yanında olacağız. Muhtarlarımızla da geçmişte olduğu gibi sadece seçim zamanlarında değil her zaman birlikte olacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 89
Bu Ay : 7726
Toplam : 7726

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom