MÜSİAD'dan Müftülüğe Ziyaret

MÜSİAD Malatya Şubesi Yönetimi Malatya Müftülüğü görevine yeni başlayan Müftü Ümit Çimen’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MÜSİAD'dan Müftülüğe Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin, “MÜSİAD Yönetim Kurulu olarak sizlere yeni görevinizde hayırlı olması amacıyla ziyarette bulunuyoruz. Yeni göreviniz hayırlı olsun. İnşallah Malatya’ya güzel hizmetler yaparsınız. Bundan sonra Malatya’daki hizmet döneminde MÜSİAD olarak yapılacak organizasyonlara destek vermek için hazır olduğumuzu ifade isteriz. Malatya güzel bir şehir. Malatya’ya gelen bütün bürokratlarımız ayrılırken memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Hep beraber Malatya’ya hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Müftü Ümit Çimen ise, “Allah mahcup etmesin, utandırmasın. Malatya’da 2 haftadan beri görev yapıyorum. Malatya’nın güzelliklerini hep duyuyorduk. Ben ilk defa Malatya’ya geldim. Malatya gerçekten temiz ve düzenli bir şehir olmakla birlikte gıyaben Malatyalıların çalışkan, üretken insanlar yetiştirdiğini biliyoruz, önemli simalar yetiştiren bir şehrimiz. Bununla birlikte ben Malatyalıların okuyan ve üretken insanlar olduğunu, bununla birlikte ehli gönül insanlarının çok olduğunu, birlik ve dirlik içerisinde kardeşlik ruhunun canlı olduğunu biliyoruz. Buraya gelince bunu gördüm. İlimizin hayrı için, huzuru için, güzelliği için Malatya Müftülüğü olarak her zaman işbirliğine hazırız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 575
Bu Ay : 8634
Toplam : 8634

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom