Şahin, Arapgir Kaymakamını Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Arapgir Kaymakamı Ercan Turan ve esnafları ziyaret etti.

Şahin, Arapgir Kaymakamını Ziyaret Etti Malatya İlçe

Ziyarette konuşan Arapgir Kaymakamı Ercan Turan, Arapgir'de güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarını ifade ederek, "4 yıldır burada görev yapıyoruz. Sayın Milletvekilimiz her vesileyle Arapgir'in yanında olmuştur. Bu anlamda Arapgir'de çok güzel projeler meydana getirdik. Arapgir'de olumlu bir çalışma ortamı yakaladık. İlçe halkıyla da çok güzel bütünleştik. Bu bütünleşmenin sonucunda da elimizden geldiği kadar güzel eserler meydana getirdik. Bu noktada başarılı olduğumuz bir çok husus var" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, Arapgir İlçe Kaymakamı Ercan Turan ile birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını kaydetti.

Devlet ile yerel yöneticilerin müşterek hareket etmeleri neticesinde güzel eserlerin ortaya çıktığını dile getiren Şahin, "Bizden önceki dönemlerde devletin despot yüzünü yansıtan bürokratlarımız vardı. Ama biz her zaman 'devlet, millet içindir' dedik. Devlet, milletin hizmetinde olduğu; devlet ile milletin kaynaşması tesis edildiği sürece ortaya bir eser çıkar" diye konuştu.

Milletvekili Şahin, daha sonra Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve beraberindeki partililer ile birlikte Arapgir İlçesi'ndeki esnafları ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 144
Bu Ay : 3588
Toplam : 3588

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom