Şahin Cömertoğlu'nu Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'na, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şahin Cömertoğlu'nu Ziyaret Etti Malatya İlçe

Ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "30 Mart tarihi itibariyle Türkiye’de bir seçim yapıldı. Adı her ne kadar yerel seçim olsa bile genel seçimlerden çok daha fazla önemli bir seçim havasına sokuldu. Tabi bunu biz yapmadık. Belki günün şartlarına özel 12 yıldır AK Parti’nin Türkiye’de yapmış olduğu güzel, devasal çalışmaların tırpanlanması adına partimizin ve başbakanımızın halk nezdinde itibarsızlaştırılması için bütün şer odaklarının A’dan Z’ye bir tarafta AK Parti var. Diğer tarafta normalde kayıt dışı siyaset dahil olmak üzere mevcut siyasi partilerin tamamı ez cümle bir araya gelerek AK Parti'ye karşı bir yıkım mücadelesi verdiler. Aslında yıkmak istedikleri şey AK Parti değil. Milletin iradesidir. Milletin iradesi elbette biz saygı duyuyorsak sandıkta mutlaka hakem olacaktır. O milletin hakemliğine itibar etmek zorundaydık" dedi.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Uzun bir koşturmaca; siyaset uzun bir yol, tabi ikinci bir dönemde arkadaşlarla kolları sıvadık. Türkiye’nin ekibine burada bir eşlik etme çalışması içerisinde olduk. Ve bugüne kadar ki özellikle AK Parti’nin Türkiye’de ki yerel yönetimlerin destanımsı başarı öyküsüne bizde burada ne katkı sağlayabiliriz. İnsanımızın huzur ve asayişi beklentisi konusunda beklentilerine nasıl çözüm bulabiliriz diyerek beş yıl geçirdik. İkinci beş yıl içinde milletimizin teveccühü, Allah’ın takdiriyle, arkadaşımızla çıktığımız yolda uzun bir gayret sonunda Allah’a hamdolsun tekrar hizmet etme fırsatına eriştik" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 542
Bu Ay : 7688
Toplam : 7688

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom