Masa Tenisi Ligi Başladı

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar arası Masa Tenisi Ligi 10 kurumun katılımıyla başladı.

Masa Tenisi Ligi Başladı Malatya Spor

Resmi ve Özel kurum ve kuruluşlarda çalışan vatandaşlara yönelik yapılan ve her sene geleneksel hale gelen Masa Tenisi Liginde ilk hafta müsabakaları tamamlandı.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Malatya'yı temsil etmek için kıyasıya mücadele eden kurum takımları çalışanları haftanın 2 günü ligde ter döküyor.

Çarşamba ve Cuma günleri Turgut Özal Masa Tenisi Antrenman Salonunda devam eden Lig 14 Mayıs ta sona erecek. İlk 2 dereceyi elde eden takımlar Haziran ayında Bursa ilinde yapılacak olan Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Malatya'yı temsil edecekler.

Masa Tenisi Ligine katılan kurum takımları şöyle; Topraktepe İlkokulu, Vergi Dairesi Başkanlığı A Takımı, Vergi Dairesi Başkanlığı B Takımı, Ilıcak Peugeot, TNT Express, Doğa Koleji, Barguzu Ortaokulu, Şehit Mustafa Kaya İlkokulu, MOTAŞ ve Akçadağ Anadolu Lisesi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 59
Bu Ay : 6856
Toplam : 6856

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom