Nikah Kıyana Bir Adet Çeyrek Altın Hediye

Malatya Belediyesi Evlendirme Dairesinde nikâh kıyan çiftlere “Aile” temalı kitap ve bir adet çeyrek hediye edildi.

Nikah Kıyana Bir Adet Çeyrek Altın Hediye Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği’nin başlatmış olduğu “Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında Genel Sekreterlik tarafından yürütülen etkinlikler kapsamında yeni evli çiftlere “Aile” temalı kitap hediye ediliyor.

Belediye Evlendirme Dairesinde Yeni evli çift Mehmet Ekinci ve Zehra Uzun ‘un nikah törende konuşan Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, Kent Konseyi Genel Sekreterliği olarak aile kavramının önemine hazinemiz ailemiz projesi ile farklı etkinliklere dikkat çekmek istediklerini belirtti.

Batar, değerlerimizin, kültürümüzün ve geleceğimizin sigortasının aile olduğunu vurgulayarak, günümüzde modern çağın getirdikleri ile beraber aile ile ilgili bir takım olumsuzlukların baş gösterdiğini, toplumun sokak çocukları, şiddet, cinayet ve boşanma sarmalı ile karşı karşıya kaldığına işaret etti.

Evliliğin temellerinin resmi olarak atıldığı evlendirme dairesinde yeni nikâh kıyan çiftlerle bu hassasiyeti paylaşmak istediklerini söyleyen Batar, “Gelecekte çocuklarımıza huzurlu olabilecekleri bir dünya bırakmak istiyoruz ve bunun en kestirme yolunun aile olduğunu söylüyoruz. Bu vesile ile yeni nikâh kıyan çiftlerimize de mutluluklar diliyoruz.” dedi.
Yeni evli çift Mehmet Ekinci ve Zehra Uzun ise mutluluklarını paylaşan Kent Konseyi Genel Sekreterliğine teşekkür ederek, temellerini atmış oldukları aile kurumunu mutluluklarının ve geleceklerinin devamı için muhafaza edeceklerini söylediler.

Genel Sekreterlikten alınan bilgiye göre Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından temin edilen ve ailenin önemine vurgu yapan kitaplar Evlendirme Dairesi Müdürlüğünde nikâh kıyan tüm çiftlere verilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 703
Bu Ay : 8762
Toplam : 8762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom