Ali Kazgan, Tüfenkçi'yi Ziyaret Etti

Malatya’nın Akçadağ İlçesi Belediye Başkanı Ali Kazgan, AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti

Ali Kazgan, Tüfenkçi'yi Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Tüfenkci, 30 Mart seçimlerinin Türkiye için bir milat olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;

"30 Mart ile Türkiye’miz ve Malatya’mız için yeni bir süreç başlamış oldu. Biz AK Parti olarak Büyükşehir ile beraber 11 ilçede yerel yönetimleri kazanarak, Türkiye genelinde Büyükşehir belediyeleri içerisinde 2. il olarak güçlü bir zafer elde ettik. Bu başarıda elbette ki tüm teşkilat mensuplarımızın, mahalle temsilcilerimizin, sandık görevlilerimizin emekleri büyük. Ancak Malatyalı hemşerilerimizin Başbakanımıza, Recep Tayip Erdoğan’a olan sevgisi, desteği tüm faktörlerin üstündedir.

Bizler seçim süreci boyunca hep şunu dedik, "Millet eğilmez, Türkiye yenilmez. Evet, millet eğilmedi, Türkiye yenilmedi. İnşallah bundan sonra da bu millet eğilmeyecek, Türkiye yenilmeyecek inşallah. Malatyalı, Akçadağlı hemşerilerim Büyük Türkiye’den, yeni Türkiye’den rahatsız olanların, Türkiye’nin kutlu yürüyüşünü durdurmak isteyenlerin kirli bir ittifak yaptıkları, çok kirli ahlak dışı, edep dışı kampanya yürüttüklerini gördü ve bunlara pirim vermedi."

Akçadağ’ın Malatya’nın siyasetinde ve gelişiminde önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Tüfenkci, "Akçadağ bugüne kadar yerel yönetimin yaptığı çalışmalarla ve merkezden aldığı destekler ile çok önemli hizmetler aldı. Bundan sonra ise Malatyamızla beraber Akçadağ ilçemiz için de yeni bir süreç başladı. Malatya Büyükşehir ile çok daha güçlü bir yapılanma içerisine girdi. Ben inanıyorum ki Ali Kazgan kardeşimiz de Akçadağlı hemşerilerimizden aldığı güçlü destekle çok güzel hizmetlere imza atacaktır" dedi.

Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ise yaptığı konuşmada İl Başkanı Tüfenkci’ye çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını iletti.

Kazgan’ın gerçekleştirmiş olduğu ziyarete Akçadağ İlçe Başkanı Vahap Yücekaya, Akçadağ Koordinatörü, İl Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Altıntop ve partililer eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom