2014 Dünya Kupası Maçları Hangi Kanalda ?

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü’nce “2014 dünya futbol şampiyonası’nın tüm maçlarını TRT yayınlayacaktır.

2014 Dünya Kupası Maçları Hangi Kanalda ? Malatya Spor

Hiçbir kanalla yayın paylaşımımız sözkonusu değildir” denildi.TRT’den yapılan açıklamada, bazı basın yayın kuruluşlarında 2014 dünya kupası futbol şampiyonası maçlarının değişik tv kanallarında yayınlanacağına dair haberler çıktığı belirtilerek şöyle denlidi:
“2014 dünya kupası futbol maçları’nın türkiye yayın hakları sadece TRT kurumuna aittir. TRT kanalları dışında dünya futbol şampiyonası maçlarını hiçbir kanal yayınlamayacaktır.

FIFA 2014 Dünya Kupası 12 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında brezilya’nın 12 ayrı şehrinde (Rıo De Janerıo, Cuıaba, Sao Paulo, Portoalegre, Curıtıba, Natal, Recıfe, Beloorızonte, Brasılıa, Fortaleza, Manaus Ve Salvador) düzenlenecektir.

Söz konusu kupa kapsamında oynanacak toplam 64 karşılaşmanın 49 adedi trt 1 kanalından kalan 15 karşılaşma ise TRT Spor ve TRT HD kanallarından (ortak) canlı yayınlanacaktır. Ayrıca canlı yayınlanan karşılaşmalar daha sonra bu kanallarda tekrar yayını ile de ekrana taşınacaktır.TRT 45 kişilik bir ekip ile bütün maçları yerinden anlatacak, yerinden haber ve programlarla bir ay boyunca dünya kupası heyecanını izleyicilerimize yaşatacaktır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 936
Bu Ay : 4734
Toplam : 4734

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom