Lösemili Çocuklar Valiyi Ziyaret Etti

Malatya Valisi Vasip Şahin, “Devletimiz , lösemili çocuklara sağlık ve sosyal hizmetler veriyor. Gereğini yapıyor” dedi.

Lösemili Çocuklar Valiyi Ziyaret Etti Malatya Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıldönümü nedeniyle lösemili çocuklar ile ailelerini makamında kabul eden Vali Şahin, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Ziyarette konuşan Vali Şahin,”Bu çocuklarımız biraz daha özel. Biraz daha ihtimam gösterilmesi gerekiyor. Ama çok şükür ki, tedavileri mümkündür. Artık eskisi gibi değil. Devletimiz her türlü tedaviye destek veriyor. Devletimiz sağlık ve sosyal hizmetler veriyor. Bu çocuklarımız, kısa zamanda inşallah sağlıklarına kavuşacaklar. Sağlığına kavuşanlar da aramızda” ifadelerini kullandı.

Lösemili çocukların aileleri adına konuşan Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Malatya İl Temsilcisi Servet Güldaş ise, Türkiye’de 14 bin, Malatya’da ise 85 lösemili çocuk bulunduğunu belirterek, “Vakfımız ailelere yılın belli bölümlerinde nakdi ve gıda yardımı yapıyor. Ankara’da ücretsiz tedavileri yapılıyor” diyerek, Turgut Özal Tıp Merkezi’nde de lösemili çocuklara her türlü hizmetin verildiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 268
Bu Ay : 4669
Toplam : 4669

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom