Başsavcı Alper, TSO'yu Ziyaret Etti

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (MESOB) iadeyi ziyarette bulundu.

Başsavcı Alper, TSO'yu Ziyaret Etti Malatya Haber

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, TSO’ya yaptığı ziyarette TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ile bir süre görüştü.

TSO Başkanı Erkoç, ziyaret için teşekkür ederek, Alper’e yeni görevinde hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ederek, “Türkiye’de yargı önemli bir kurum. Kimsesizlerin kimsesi olma noktasında bir insanın başına bir iş geldiğinde ilk kapısını çaldığı kurum yargıdır. Malatya’da başarılı işler yapmanızı yürekten temenni ediyorum. Malatya TSO olarak bizim yaptığımız şey, Malatya’nın menfaati için, gelişmesi için, huzuru için, birlik ve beraberliği için geçmişte olduğu gibi, bundan sonrada birlikte hareket edeceğimizi, bütün kurumlarla diyalogu en üst seviyede tutacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ise, iadeyi ziyarette bulunduğunu aktararak, “Bizim de şüphesiz yegane gayemiz, görev yaptığımız yerde hizmetin verimliliğini en süt noktalara çıkartabilmektir. Bu noktada gerek hukuki anlamda ve gerekse de yargının yapılanması anlamında üzerimize düşen her türlü görevi hakkıyla en iyi şekilde suretle ifa edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Şüphesiz gücünü milletten alan bir kurum olarak ve millet adına karar veren bir kurum olarak görevimizin hakkıyla ifası noktasında bizlerde Malatya’ya üzerimize düşen her türlü görevi yapacağım taahhüdündü bulunuyorum” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper MESOB Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek burada esnaf odaları başkanları ile bir araya geldi.

MESOB’a iadeyi ziyarette bulunduğunu belirten Başsavcı Alper, “Bundan sonraki çalışmalarımızda şüphesiz biz sürekli olarak adaletin yanında olacağız, halkın yanında olacağız. Adalete hizmet etmek ve Malatya halkına hizmet etmekten başka gayemiz de yoktur” dedi.

Başsavcı Alper’e görevinde başarılar dileyen MESOB Başkanı Keskin ise, “Sizleri kendi mekanımızda ağırlamaktan mutluluk duyduk. Başsavcımızın Malatya’da görevi süresince başarılı çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Malatya’nın bir özelliği var, buradaki bürokratlarımızın Malatya’dan sonra daha yüksek makamlara gideceğine inanıyoruz. Kurumlar ile iyi bir diyalogumuz var. Başsavcımız bölgeyi yakından tanıyor ve biliyor. Özellikle adliye ile halkın arasında bir köprü olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 363
Bu Ay : 6343
Toplam : 6343

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom