Askerlere Tiyatro Gösterimi

Malatya Merkez ilçe Yeşilyurt halk eğitim merkezi gençlik ve spor kulübü tiyatro topluluğu tarafından askerlere doğaçlama tiyatro gösterimi yapıldı.

Askerlere Tiyatro Gösterimi Malatya Kültür-Sanat

Oyunda usta öğreticiler Nurullah Kadak, İrem Alhan, Levent Yücel ve kursiyer Tolga Tunç oyuncu olarak yer aldılar. Kahkaha ve alkışın bol olduğu oyunda askerler oyundan çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler, “Malatya Valiliğimiz ve 7. Ana Jet Üssü arasında imzalanan protokol gereği Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi olarak bu protokolün sekretaryasını yapıyoruz. Bu kapsamda kültürel, eğitsel ve sosyal faaliyetlerde bulunuyoruz. Erlerimize yönelik çeşitli kurslarımız var. Bugün de etkinlik olarak tiyatro sunumumuz olacak. İnşallah askerlerimiz keyifli dakikalar geçirirler” dedi.

Oyun sonunda konuşma yapan Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Topluluğu Genel Sanat Yuönetmeni Ömer Konakçı “Oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum. Hepimize keyifli dakikalar yaşattılar” ifadelerini kullandı.

Oyuncu usta öğretici Nurullah Kadak ise, “Bugün askerlere oyuncu arkadaşlarımla birlikte doğaçlama bir oyun oynadık askerler bugün çarşı izinlerini buraya gelerek harcadılar biraz ön yargıyla gelmişlerdi. Ama oyunun çok güzel oyduğunu oyundan çok memnun kaldıklarını çarşı izinlerinin boşa gitmediklerini söylediler. Buda bizi mutlu etti” şeklinde konuştu.

Oyuncu usta öğretici Levent Yücel de, “Biz sürekli askerlerimize oyunlar sahneliyoruz. Ben buradan bize bu şansı veren Yeşilyurt Halk Eğitim Müdürlüğüne ve Veysel Güler’e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz “dedi.

Gösteri sonunda 7. Ana Jet Üssü askerleri Halk Eğitim Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Ömer Konakçı ve oyunculara çiçek takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 146
Bu Ay : 6230
Toplam : 6230

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom