Kanser Bilgilendirme Semineri

Malatya’da kadınlara kanser bilgilendirme semineri verildi.

Kanser Bilgilendirme Semineri Malatya Eğitim

Birlik Vakfı Malatya Şubesi Hanımlar Komisyonu tarafından, Birlik Vakfı Malatya Şube merkezinde düzenlenen semineri, Kanser Teşhis Eğitim Merkezi (KETEM) sorumlu doktoru Deniz Akdeniz Topçu tarafından verildi.

Kanser bilgilendirme seminerine çok sayıda bayanın katılımı ile gerçekleştirilen seminerin açış konuşmasını Birlik Vakfı Malatya Şubesi Hanımlar Komisyonu Başkanı Gülten Demirkol yaptı. Demikrol, konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, kadınlara yönelik ‘kadın sağlığı ve kanser ile ilgili’ eğitimlerin devam edeceğini, ayrıca hanımların bu tür etkinliklerde faal olarak görev alabilmeleri için stk’lara üye olmaları hususunda çağrıda bulundu. Gülten Demirkol, Birlik Vakfı Malatya Şubesi Hanımlar Komisyonu’nun projesi olan ’vakıf hatıra ormanı’ na 27 Nisan pazar günü saat.11:00’da çam fidanı dikimi için aileleri davet etti.

KETEM sorumlu doktoru Deniz Akdeniz Topçu ise, seminerde kadınlarla ilgili rahim kanserinden kanserden korunma yollarına, kanserde erken teşhisin öneminden, kanser türlerine kadar birçok konularda aydınlatıcı bilgi verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom