Öztürk'ten, Tüfenkçi'ye Ziyaret

Yazıhan ilçe Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti.

Öztürk'ten, Tüfenkçi'ye Ziyaret Malatya Haber

Yazıhan ilçe Belediye Başkanı Nevzat Öztürk beraberinde eski ilçe Belediye Başkanı Ali Kaya ve AK Parti Yazıhan İlçe Başkanı Veysel Ateş ile birlikte AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Nevzat Öztürk, Başkan Bülent Tüfenkci’ye göreve başlamalarından itibaren yaptıkları çalışmalar ve önümüzdeki dönemde planladıkları faaliyetler hakkında değerlendirmede bulunmak amacıyla ziyaret ettiklerini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci de ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti'nin bir hizmet partisi olduğunu, farklı meselelerle uğraşmak yerine halkın derdine çare bulmak için çalıştıklarını söyledi.

AK Parti'nin kurulduğu günden itibaren demokratikleşme ve kalkınma adına önemli adımlar attığını belirten Tüfenkci, belediyeciliğinde AK Parti’nin işi olduğunu anlattı. Ağustos ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine de dikkati çeken Bülent Tüfenkci, "AK Parti teşkilatları olarak dur durak bilmeden çalışmak zorundayız. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bundan sonra Cumhurbaşkanlığı seçimine kilitleneceğiz’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 469
Bu Ay : 4169
Toplam : 4169

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom