Kayısı Araştırma İstasyonu'nda Görev Teslimi

Malatya Kayısı Araştırma İstasyonu Müdür Yardımcılığı ve Teknik Hizmetler Koordinatörlüğü görevini yürütmekte iken aynı kurumda müdürlük görevine atanan Abdullah Erdoğan, yapılan devir teslim töreniyle yeni görevini Yaşar Zengin'den devraldı.

Kayısı Araştırma İstasyonu'nda Görev Teslimi Malatya Haber

Kayısı Araştırma İstasyonu Salonunda gerçekleştirilen devir teslim töreninde bir konuşma yapan Yaşar Zengin, kurumda 20 yılı aşkın süredir çeşitli görevlerde bulunduğunu, bunun son 7 yılını ise müdür olarak gerçekleştirdiğini ifade ederk, "Kamu hizmeti bir nöbet değişimidir, bir bayrak yarışıdır.

Kamu hizmetinde amaç her zaman kamuya en iyi hizmeti vermektir. Kamu hizmetinde amaç bayrağı daha ileriye taşımaktır. Yedi yıldır yürüttüğüm Müdürlük görevimde kurumumuzu tüm personelimizle birlikte, el ele daha iyi bir yerlere getirmeye çalıştık. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Bu bayrak yarışında bayrağı iki yılı aşkın bir süredir birlikte çalıştığımız Abdullah Erdoğan'a bırakmaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

Abdullah Erdoğan ise yaptığı konuşmasında , Yaşar Zengin 'e, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’nün dünyada kayısı konusunda çalışan tek AR-GE kurumu olduğunu belirten Erdoğan, "En güzel bir şekilde çalışmalarımıza devam edip, göreve layık olmaya gayret edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 987
Bu Ay : 4785
Toplam : 4785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom