Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Değişti

Malatya Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Yaşar Zengin görevinden alınırken, yerine müdür yardımcısı Abdullah Erdoğan atandı.

Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Değişti Malatya Haber

Malatya Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Yaşar Zengin, Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü emrine mühendis olarak görevlendirildi.

Malatya Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürlüğü’ne de aynı müdürlükte müdür yardımcısı olarak görev yapan Abdullah Erdoğan getirildi.

Erdoğan’ın öz geçmişi şöyle:
1964 yılında Malatya’da doğdu. İzmir Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden 1985 yılında mezun oldu. Bir süre serbest çalıştıktan sonra 1990 yılında Bingöl Tarım İl Müdürlüğünde Mühendis olarak göreve başladı. Malatya Ziraat Meslek Lisesinde Mühendis ve İdareci olarak görev yaptı. 1999-2001 yılları arasında Ordu Tarım İl Müdürlüğünde Mühendis olarak çalıştı. 2001 yılından beri Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürlüğünde Araştırmacı ve Koordinatör olarak görev yapan Abdullah Erdoğan, ceviz ve kayısı konularında çalışmalar yapmaktadır. Evli ve dört çocuk babasıdır. Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 992
Bu Ay : 7076
Toplam : 7076

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom