Ankara'dan Yüzlerinin Akıyla Döndüler

Malatya merkez Akşemseddin İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulu bünyesinde faaliyet gösteren Akşemseddin İşitme Engelliler Spor Kulübü öğrencileri Ankara’dan başaralı döndü.

Ankara'dan Yüzlerinin Akıyla Döndüler Malatya Haber

Akşemseddin İşitme Engelliler okulu tarafından yapılan açıklamada, “Kalkınma Bakanlığı tarafından yürütülen Sosyal Destek Programı (SODES) çerçevesinde hazırlanarak kabul edilen sessiz şampiyonlar ’ projesi kapsamında okula çok güzel bir basketbol sahası ve fitness salonu kazandırıldı.

Açılan kurslar sayesinde Akşemseddin İşitme Engelliler Okulu öğrencileri Ankara da yapılan Türkiye İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında başarılar elde ettiler. 15-16 Nisan tarihlerinde yapılan yarışmada kulübün sporcuları; 11 Birincilik,8 ikincilik,4 üçüncülük elde ettiler.

Ankara da öğrencileri karşılayarak misafir eden Keçiören Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Tekin Başaer ‘e Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Sayın Osman Arslan’a ve yönetim kurulu üyesi hemşerimiz sayın Erkan Türkyılmaz’a Kulübümüz adına teşekkür ediyoruz”denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 986
Bu Ay : 4784
Toplam : 4784

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom