YMS'ye 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

YMS'ye 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi Malatya Spor

PFDK, 78 sayılı toplantısında almış olduğu kararda Yeni Malatyaspor'a, Hatayspor karşılaşmasında taraftarın neden olduğu saha olayları nedeniyle 8 bin TL, yine aynı maçta taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahüratın 4. kez gerçekleşmesinden dolayı 1 maç seyircisiz oynama ve 16 bin TL para cezası verdi.

PFDK tarafından yapılan açıklamada, "Yeni Malatyaspor Kulübü’nün, 13.04.2014 tarihinde oynanan Yeni Malatyaspor - Hatayspor Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 8.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Yeni Malatyaspor Kulübü’nün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezonda 4. Kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası ve 16.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verilmiştir" denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 481
Bu Ay : 7278
Toplam : 7278

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom