Malatya Lisesi, Başarılara İmza Atıyor

Malatya Lisesi, 3 yıl içerisinde eğitim alanında yakaladığı başarılarla, adından söz ettiriyor.

Malatya Lisesi, Başarılara İmza Atıyor Malatya Haber

Fiziki mekanlarında yaptığı iyileştirme çalışmalarıyla, eğitimdeki disiplin anlayışıyla çevresinde takdir edilen okul, yaptığı iyileştirme çalışmaları neticesinde “Beslenme Dostu Okul”, “Beyaz Bayrak” gibi önemli sertifikalar aldı.

Malatya Lisesi Okul Müdürü Fevzi Kırık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İlimiz eğitim tarihinde marka olmuş olan Malatya Lisesi Son 3 yıl içerisinde eğitim alanında birçok başarıya imza atarak tekrar eski günlerine dönme ve geçmişteki başarısını yakalamaya çalışmaktadır. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Bakanlığımız, Stratejik Yönetim yaklaşımını özendirmek ve uygulamayı hızlandırmak için 2005 yılından bu yana okul/kurumlarda gerçekleştirilen kalite yönetim sistemi ödül sürecinde İlimizde yapılan yarışmada, “Yılın Kaliteli Okulu” yarışmasında Genel orta öğretim kategorisinde Battalgazi - Malatya Lisesi İl birincisi olmuştur. Bu okulumuzun raporu Türkiye finaline katılmak üzere Bakanlığımıza gönderilmiştir" dedi.

Okullar Arası spor müsabakalarında birçok branşta dereceler elde eden Malatya Lisesi, 2013-2014 eğitim öğretim yılında Malatya'yı Futbol ve Yüzmede Bölgede temsil edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 127
Bu Ay : 4556
Toplam : 4556

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom