Yeni Muhtar Çalışmalarına Asfalt İle Başladı

30 Mart yerel seçimlerinin ardından Merkez ilçe Yeşilyurt'a bağlanan Tecde Mahallesi’ne muhtar seçilen Ali Yiğit, ilk icraatına asfalt ile başladı.

Yeni Muhtar Çalışmalarına Asfalt İle Başladı Malatya İlçe

Muhtar seçildikten sonra mahalle halkının asfalt taleplerini Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a ileten Yiğit, asfalt ekiplerinin bir bölümünün Tecde’ye gelmesini sağladı.

Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, yaklaşık bir hafta boyunca Tecde Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarının sürdürüldüğünü, mevcut yollarda oluşan çukurların tamamen kapatıldığını, kısmı olarak da kanal üstünde yeni açılan yollardan bir kaç tanesinin tamamen asfaltlandığını belirtti.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini bildiren Muhtar Ali Yiğit, özellikle yeni açılan yolların asfaltlanmaması sebebi ile vatandaşlardan yoğun toz şikayetleri olduğunu bu konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a ilettiğini ifade ederek, yeni açılan Güngör Caddesi ve Tecde Maşti arasındaki 50 metrelik yolun ayrıca kayalık mevkiinde açılan ara yolların asfaltlanması için Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır ile görüştüğünü aktardı.

Yiğit, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır'ın bu yolların programa alındığını asfaltlama çalışmalarına başlanacağını söylediğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 681
Bu Ay : 1199
Toplam : 1199

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom