İzzet Demirci'den, Keskine Ziyaret

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Özellikle büyükşehir ile birlikte mutlaka bizimde açılmamız ve gelişmelere, teknolojiye, konjektöre ayak uydurmamız lazım” dedi.

İzzet Demirci'den, Keskine Ziyaret Malatya Haber

Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İzzet Demirci ve yönetim kurulu üyeleri MESOB Başkanı şevket Keskin ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren’i ziyaret ederek, odalarına ve üyelerine verilen destek için teşekkür ederek plaket takdim etti.

MESOB’a ziyarette konuşan Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İzzet Demirci, “Odamıza ve üye esnaflarımıza verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Sizleri her zaman yanımızdan görmekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

MESOB Başkanı Keskin ise, Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası’nın yeni yönetimine başarılar dileyerek, “Başarılı olacağınızdan yürekten inanıyorum. Çünkü samimiyetiniz, birlik ve beraberliğiniz var, her şeyden önce saygınız var. Saygı olduktan sonra her şeyin peş peşe geleceğine ben inanan bir insanım. Eğer saygıyı kaybedersek, sevgi diye bir şey kalmaz. Birlik ve beraberlikte rahmet doğar. Ülkemizin. Dünyanın nasıl birlik ve beraberliğe ihtiyacı varsa, esnaf ve sanatkarımızın da birlik ve beraberlik içinde olması lazım ki, Türkiye’de bir ses getirsin. Gücüm yettiği kadar, dilim döndüğü kadar bütün esnafın yanında olduğum kadar oda başkanlarımızın da yanındayım. Özellikle büyükşehir ile birlikte mutlaka bizimde açılmamız ve gelişmelere, teknolojiye, konjektöre ayak uydurmamız lazım” diye konuştu. Ziyaret sonunda Demirci, MESOB Başkanı Keskin’e plaket takdim etti.

ESKKK’ya yapılan ziyarette ise Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı İzzet Demirci, ESKK Başkanı Ali Evren’e plaket vererek, odaya ve oda üyelerine verilen destek için teşekkür etti. ESKKK Başkanı Ali Evren ise, “Görevler gelip geçicidir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Biz her zaman esnaf ve sanatkarımızın yanındayız. Esnaflarımızın ne zaman burada bir sıkıntısı olursa biz her zaman çözüm için yanınızdayız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 18
Bugün : 639
Bu Ay : 7344
Toplam : 7344

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom