Üniversiteler Arası Futsal

Malatya İnönü Üniversitesi Futsal Erkek Takımı, İzmir'de yapılacak olan Üniversiteler Arası Futsal Süper Finale yükselme maçları hazırlıklarını tamamladı.

Üniversiteler Arası Futsal Malatya Spor

Malatya İnönü Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Üniversiteler Arası Salon Futbol Grup Birinciliği Müsabakaları'nda erkeklerde birinci olan İnönü Üniversitesi Futsal Erkek Takımı, 19-23 Nisan tarihlerinde İzmir Ege Üniversitesi'nde yapılacak olan Futsal Süper Finale yükselme maçlarında mücadele edecek.

İnönü Üniversitesi Futsal Erkek Takım Antrenörü Murat Kayapınar, grup müsabakalarında iyi bir performans sergilediklerini ifade ederek, Futsal Süper Finale yükselme maçlarında da iyi bir performans ortaya koyup, Süper Finale kalmak istediklerini kaydetti.

Kayapınar, takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade ederek, "Grup maçlarını birinci tamamladık. Sporcularımızda grup birinciliğinden dolayı bir rehavet oluşmuştu. Ama bu rehaveti ortadan kaldırdık. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Süper Finale yükselme maçlarında da iyi bir performans ortaya koyup, Süper Finale kalmak istiyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 165
Bu Ay : 2649
Toplam : 2649

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom