Bin Çam Fidanı Dikildi

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi Çok Programlı Lise tarafından hazırlanan ‘Okullar Hayat Bulsun’ projesi kapsamında bin çam fidanı dikildi.

Bin Çam Fidanı Dikildi Malatya Yaşam-Sağlık

Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü, Hüseyin Söylemez ve Doğanşehir orman işletmeme şefi Mehmet Mustafa Dağdelen’in katıldığı törenle devlet hastanesi ve Kırk Köprü mevkiindeki belediyeye ait arazide fidan dikimi başladı. Doğanşehir Ç.P.Lise tarafından ‘Ormanlar Hayat Bulsun’ Projesi kapsamında başlatılan 2 bin ağaçlık bölümün ilk bin ağacı öğrenciler ve yetkililerin katılımı ile dikildi. Kaymakam Mehmet Soğukpınar yaptığı açıklamada, projede emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Okullar hayat bulsun” projesinin mimarı olan öğrencilerimize teşekkür ederim. Öğrencilerimize sordum 15 er ağaç dikmişler. Ayrı, ayrı teşekkür ederim” dedi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ise, Doğanşehir’de en büyük hedeflerinin güzel işler yapmak olduğunu ifade ederek, “Bakalım eğer uygun olursa burayı halkımıza açık bir mesire yürüyüş alanı yapmaya çalışacağız. Belediye olarak elimizden ne gelirse tüm imkanlarımızla halkımızın hizmetinde olacağız. Burada emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 820
Bu Ay : 4618
Toplam : 4618

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom