Kitap Fuarı'na Yoğun İlgi

29 Nisan-4 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na gösterilen yoğun ilgiden dolayı yer kalmadığı bildirildi.

Kitap Fuarı'na Yoğun İlgi Malatya Kültür-Sanat

Öğretmenevi’nde 3. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı hakkında basın açıklaması yapıldı. Vali Vasip Şahin, geçen yıl 2.’ncisi düzenlenen Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na 300 bin civarında kişinin ziyaret ettiğini belirterek, “Bu da Malatya’nın yarı nüfusuna yakındır” dedi. Malatya’nın en büyük fuarlarından olan Anadolu Kitap Fuarı’nın üçüncüsünün gerçekleştirileceğini hatırlatan Vali Şahin, “Bugün fuarın yürütme kurulu üyelerimiz ve koordinatör arkadaşlarımız yazar ile görüşmeler yaptı. Yapacağımız fuarımız dolu dolu geçecek. Ben şimdiden 3. Malatya Anadolu Kitap Fuarı’nın Malatya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi işbirliği ile yapılan, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Anadolu Kitap Fuarı’nın bu yıl üçüncüsü düzenleneceğini hatırlatarak fuar süresince birçok yazarın kitaplarını imzalayacağını ve fuar süresince konferans ve söyleşi programının da gerçekleştirileceği söyledi.

Bu arada, Malatya belediyesi yanında açılacak olan 3. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’nda yoğun ilgi nedeniyle yer almak isteyen 90 yayınevine yer bulamadığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 353
Bu Ay : 3910
Toplam : 3910

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom